DANIEL HNUTÍ

Daniel hnutí nabízí od roku 2015 učitelům povzbuzení, osobní rozvoj a výměnu zkušeností v rámci víkendových a týdenních prázdninových pobytů v menších skupinách. Díky Daniel programům se můžeme navzájem povzbuzovat ke sdílení Boží lásky a pravdy skrze osobní vztahy s kolegy i žáky a učit se formulovat své vize, plány a cíle.

Daniel VÍKEND je inspirativní program pro křesťanské učitele a studenty pedagogiky, kteří společně a ve skupinkách trénují, diskutují, a inspirují se jak mladé generaci předávat Boží lásku a pravdu.

 Daniel TÝDEN je kreativní program pro křesťanské učitele a studenty pedagogiky, kteří společně trénují a inspirují se jak předávat Boží lásku a pravdu a rozvíjet svou osobnost, pedagogické schopnosti a křesťanskou identitu.

 RESTART aneb život s Bohem až po okraj je relaxační a formační program pro křesťanské učitele a lektory, kteří potřebují osobní oddělený čas s Bohem pro správné nasměrování pro nový školní rok.

Učitelé a lektoři, můžete se již nyní registrovat na níže uvedené akce. Pozvěte své známé učitele a lektory, nebo nám je doporučte – nominujte pro účast na akci (NOMINOVAT) a rádi jim pozvánku pošleme.

 

Daniel víkend

3. – 5. 3. 2023 Daniel víkend Šumpersko, více zde 

17. – 19.3. 2023 Daniel víkend Litoměřice, více zde

RESTART

17. – 19. 8. 2023 RESTART Morava – Malenovice – roubenky v Konferenčním centru Malenovice, Malenovice č. ev. 146, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí; https://www.malenovice.com/ubytovani/ubytovani-v-roubenkach/
Bližší informace doplníme později.

Tým spolupracovníků Daniel hnutí v roce 2023:
Evža Čermáková, Barbora Soukupová, Jan Hábl, Jan Kuklínek, Lucie Granátová, Michal Krchňák, Míla Bartošková, Petr Málek, Lenka Nosková, Kateřina Kawuloková, Silvie Říčanová, Marcela Chovancová