PODPOŘTE Síť křesťanských učitelů

Škola pro Život vytváří etické, duchovní a preventivní materiály a školí učitele, lektory, vedoucí mládeže, aby studenti ve školách zažili skrze ně proměnu.

Současnou podporu pro vás, učitelé, chceme zkvalitnit, zefektivnit, vylepšit.

A jak to uděláme?

  • Cítíte se jako křesťanský učitel ve své škole osamoceně? Připravujeme pro vás regionální setkávání křesťanských učitelů, kde najdete podporu a povzbuzení.
  • Máte pocit, že byste nejraději sekli s učitelskou profesí? Nejste sami. Proto pro vás plánujeme Daniel víkendy, konference, které vám pomohou obnovit vaše povolání pro mladou generaci.
  • Dochází vám inspirace a máte pocit, že nemáte co nabídnout? Připravili jsme pro vás nové metodiky, videa, programy, které mohou zatraktivnit vaši výuku.

Zapojte se do zefektivnění a zkvalitnění služby pro křesťanské učitele.

  • Staňte se vy sami pravidelným měsíčním dárcem.
  • Pozvěte svůj sbor, své přátelé do uskutečnění této vize.
  • Naší společnou touhou je v roce 2023 najít 100 pravidelných měsíčních dárců, kteří budou podporovat zkvalitňování práce křesťanských učitelů, která je pro naši společnost tak důležitá.
  • Dar, kterým přispějete na podporu SKU, je daňově uznatelný. KAM, z.s. vám vystaví potvrzení o daru od částky 1 000 Kč.

Poděkování pro vás

Aby vás dávání více bavilo, připravili jsme pro vás zajímavé pozornosti. Našich prvních pět pravidelných dárců vyhrálo A5 zápisník Komenský 2020 a na dalších pět pravidelných dárců čeká posezení s prof. Janem Háblem.

Více o naší činnosti najdete v sekci KDO JSME na těchto stránkách.

Můžete nás podpořit na účet 2200100734/2010, VS 777516.

QR kód pro jednorázovou platbu 300 Kč.

“Konference mě velmi povzbudila. Jsem ráda, že jsem se mohla setkat s křesťanskými učiteli, kteří berou svou práci vážně a touží ji odevzdávat Bohu. Načerpala jsem nové myšlenky a povzbuzení do služby žákům.”

Účastník konference Křesťan za katedrou v Praze

 

“Je to prostor podívat se na svůj život reálně, bez studu a stresu, vše předložit Bohu a pod jeho vedením s prosbou o moudrost prioritizovat, vypouštět, měnit. Sdílení v bezpečném prostředí. Opravdové a hluboké zastavení!”

Účastník RESTARTU v rámci Daniel hnutí